Nowy zarząd RWR Oddział w Poznaniu oficjalnie ogłoszony w KRS

Miło nam poinformować, że w dniu 29 stycznia w Krajowym Rejestrze Sądowym, po 7 miesiącach od złożenia stosownego wniosku, został potwierdzony skład nowego zarządu RWR Oddział w Poznaniu.

Zmiany w Zarządzie nastąpiły w kwietniu i maju po rezygnacji dotychczasowego wiceprezesa ds. szkoleniowych Jarosława Bystrego oraz skarbnika Hanny Perz. Warto dodać, że w obu przypadkach decyzja o rezygnacji z pracy w zarządzie podyktowana była nowymi wyzwaniami zawodowymi, które nie pozwoliły dalej sprawować funkcji w Zarządzie naszej jednostki.

Zarówno Jarek, jak i Hania są z nami od początku naszej działalności. Jarek jako założyciel, kierownik i instruktor drużyny WOPR PATROL Poznań, a potem założyciel wiceprezes i instruktor Oddziału RWR w Poznaniu, Hania jako uczestnik pierwszego kursu Młodszego Ratownika pod okiem instruktorów Jarka i Bartka, następnie uczestniczka wszystkich kolejnych szczebli szkoleniowych, ratowniczka, w końcu założyciel i skarbnik Oddziału RWR w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy Wam za Waszą dotychczasową pracę, życzymy powodzenia na dalszej drodze życia. Nie zapominamy o Was, tak jak mamy nadzieję Wy nie zapomnicie o nas.

Na nowych członków Zarządu zgodnie z zapisami statutowymi powołani zostali Mikołaj Antowski, któremu powierzono funkcję wiceprezesa ds. szkoleniowych oraz Sebastian Bianek, który został wiceprezesem ds. organizacyjnych. Jednocześnie dotychczasowy członek zarządu Paweł Maliczak został skarbnikiem Oddziału. Zarówno Sebastian, jak i Mikołaj aktywnie pracowali na rzecz oddziału na długo przed tym zanim zostali powołani do Zarządu, a ich powołanie jest niejako potwierdzeniem ich dotychczasowego zaangażowania w tę pracę. Wszystkim  nowym jak i dotychczasowym członkom Zarządu życzymy sukcesów na wszystkich polach działalności RWR Poznań.