MŁODZIEŻOWA AKADEMIA RATOWNICTWA 2018- V EDYCJA

UCZESTNICTWO WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH, DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA POZNANIA, JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!
Jest to możliwe dzięki dofinansowaniu naszego projektu przez Prezydenta Miasta Poznania

Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej Oddział w Poznaniu zaprasza młodzież do udziału w zajęciach Młodzieżowej Akademii Ratownictwa. Celem Młodzieżowej Akademii Ratownictwa jest podniesienie umiejętności pływackich, ogólnej sprawności i umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz przeciwdziałanie popadaniu młodzieży w uzależnienia. Po zakończeniu zajęć w Akademii lub w jej trakcie osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania mogą przystąpić do kursu ratownictwa wodnego na ogólnych zasadach do którego akademia będzie doskonałym przygotowaniem.

Młodzieżowa Akademia Ratownictwa to TRZY rodzaje zajęć obejmujące:

  • nauka i doskonalenie pływania (11 zajęć) –  niedziela 20:45-21:30
  • nauczanie i doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy (11 zajęć) –  środa 19:15 – 20:00
  • pływanie oraz użycie sprzętu wodnego (1 zajęcia) – Kiekrz, hotel Kaskada czerwiec  2018

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz adres mailowy i numer telefonu prosimy kierować wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym

Nabór prowadzony jest do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc w Akademii jest ograniczona i wynosi 20. O przyjęciu do Akademii decyduje kolejność zgłoszeń. Po osiągnięciu 20 zgłoszeń pozostałe zgłoszenia zostaną wpisane na listę rezerwową. Przyjęcia z listy rezerwowej będą realizowane w przypadku rezygnacji przyjętych wcześniej uczestników.

Spotkanie organizacyjne dla osób zapisanych odbędzie się w niedzielę 11.02.2018 o godz. 20:15 w hallu Basenu OLIMPIA. Zaraz po spotkaniu o godz. 20:45 odbędą się pierwsze zajęcia.